JOQ Albania
Home

“Është për të ardhur keq”, Meri u nxjerr “të palarat” shqiptarëve
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 10/01/2019 19:55

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Astrologia e njohur Meri ka befasuar ditën e sotme, teksa ka treguar disa sekrete rreth profesionit të saj.

E ftuar në emisionin “Trokit” në InTv, Meri tha se zhgënjehet shumë kur e ndalojnë dhe e pyesin se çfarë do të ndodhë.

Meri u shpreh:

Kudo ku shkoj më pyesin, jam kjo shenjë dua të iki jashtë shtetit, a do më eci? Të gjithë vetëm këtë pyetje më bëjnë. Por unë pa analizuar një hartë nuk kam çfarë t’i them. Unë mund të them vetëm fjalën e mirë se s’kam çfarë të them tjetër. Është për të ardhur keq. Shqipëria është vend Bricjap dhe Bricjapët janë në një moment pak delikat”