JOQ Albania
Home

Policia amerikane i jep lajmin tronditës Kristiano Ronaldos
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 10/01/2019 21:02

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Hetimet lidhur me akuzat për përdhunim ndaj Kristiano Ronaldos nuk kanë përfunduar.

Portugezit i është kërkuar së fundmi nga policia amerikane që të dorëzojë ADN-në e tij si pjesë e hetimit.

Akuza ndaj Ronaldos është ngritur nga ish-modelja Kethrin Majorga.

Ajo pretenton se është përdhunuar nga sulmuesi i Juventusit në një dhomë hoteli në vitin 2009.

Ish-modelja kërkoi rihapjen e hetimeve dhe tani Ronaldo është në telashe. Të shohim si do përfundojë hetimi…