JOQ Albania
Home

Sherr në urbanin e Kamzës/ Shoferi nuk hapi derën, qytetari konfliktohet me fatorinon
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 10/01/2019 21:12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kush ka udhëtuar me transport publik në Tiranë e di shumë mirë kaosin që bëhet për shkak të mbingarkesës në urbane.

Ditën e sotme udhëtarët e urbanit të Kamzës janë bërë pjesë e një skene konflikti, mes qytetarit dhe fatorinos.

Sipas raportimit të një qytetari, një i moshuar u konfliktua me shoferin dhe fatorinon pasi ngeci në derën e urbanit.

Krahas videos, qytetari shkruan:

Shoferi nuk hapte derën, pastaj qytetari u acarua dhe u konfliktua me fatorinon. Plasi keq fare sherri"