JOQ Albania
Home

S’kontrolluan dot epshin e tyre, burri dhe gruaja filmohen duke bërë seks në autobus në sy të pasagjerëve
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 14/03/2019 11:03

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një 29-vjeçar dhe një 32-vjeçare që u njohën për herë të parë gjatë një udhëtimi me autobus kanë kryer marrëdhënie seksuale në prani të gjithëve pasagjerëve të tjerë.

Mësohet se kjo ngjarje ka ndodhur në linjën e autobusëve ‘’National Express’’ në Britaninë e Madhe. Ata të dy ishin ulur pranë njeri-tjetrit dhe sipas asaj që shkruajnë mediat britanike nuk kishin mundur të përmbanin epshin e tyre.

Gjithë skenat +18 që gruaja dhe burri kanë lënë në autobus janë fotografuar nga pasagjerët, që u bërtisnin të ndalonin. Fotot e tyre janë bërë virale.

Mendohet se si 29-vjeçari dhe 32-vjeçarja mund të kenë qenë nën efektin e lëndëve narkotike. Po ashtu e ditur bëhet se pasi shoferi ka mësuar se çfarë po ndodhte në sediljet e pasme ka ndaluar autobusin në autostradë dhe njoftoi menjëherë policinë.

Si gruaja dhe burri janë arrestuar për veprime të turpshme në publik.