JOQ Albania
Home

Makina përfshihet nga flakët në autostradën Tiranë-Durrës
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 14/03/2019 11:38

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një makinë është përfshirë nga flakët pak minuta më parë në mbikalimin e Sukthit, në autostradën Tiranë-Durrës.

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes, apo nëse ka persona të lënduar.

Vijon …

Foto Ilustruese