JOQ Albania
Home

Publikohet lista e kombtares, Panuçi i ka fiksim surprizat
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 14/03/2019 12:18

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Trajneri i kombëtares shqiptare, Kristian Panuçi ka publikuar para pak minutash, listën me lojtarët e grumbulluar për dy takimet që do të luajë në mars.

Respektivisht ndaj Turqisë në Shkodër me 22 mars dhe Andorrës në transfertë më 25 mars.

Ndeshje të vështira këto dhe që do të vendosin shumë për vazhdimësinë e kuqezinjve.

Panuçi si gjithmonë e ka nga një surprizë dhe kësaj here është mesfushori, Kristi Qose.

Korçari luan në kampionatin sllovak do të jetë për herë të parë me Panuçin.

Bie në sy fakti që Panuçi ka grumbulluar dhe 9 mbrojtës.

Tashmë jemi në provën e vërtetë të kualifikueseve të Europianit dhe eksperimentet nuk gjejnë më vend.

Grumbullimi i kombëtares do të nisë ditën e dielë.

Ja lista e plotë: