JOQ Albania
Home

Filmoi veten duke kryer marrëdhënie me të birin 4-vjeçar, arrestohet 26-vjeçarja
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 14/03/2019 20:25

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një nënë në Ukrainë është vënë në pranga pasi ka abuzuar seksualisht me të birin e mitur.

Policia gjeti në shtëpinë e 26-vjeçares disa video në të cilat ajo dukej teksa kryente marrëdhënie seksuale me të birin.

Nëna, emri i të cilës nuk është bërë publik nga policia për të mbrojtur identitetin e viktimës, raportohet t’i ketë shitur pamjet për 85 pound secilën.

Të total, ajo ka filmuar dhe ka shitur në tregun e zi rreth 30 video duke fituar rreth 2,500 pound prej tyre.

Raportohet gjithashtu se nëna bënte edhe foto pornografike me të birin dhe ato i shiste ashtu si videot.