JOQ Albania
Home

Shpërthim tritoli në oborrin e një banese në Durrës
Shkruar nga: E Gjoni | Publikuar më: 20/03/2019 15:05

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një shpërthim tritoli ka ndodhur në oborrin e një banese në qytetin e Durrësit. Banesa është e shtetasit Q.H 54-vjeç. Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme ku ende nuk është bërë e mundur identifikimi dhe kapja e autorëve.

Sipas deklaratave të policisë, nuk ka persona të lënduar në vendngjarje. Ka vetëm disa dëme materiale ku po hetohen edhe shkaqet e ngjarjes.

Foto Ilustruese