JOQ Albania
Home

Zhvishet e dashura e Ronaldos, fotot e fundit i shtojnë fansat
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 20/03/2019 16:55

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Qëndrimi në krah të Kristiano Ronaldos i ka dhënë një famë të jashtëzakonshme edhe Georgina Rodriguezit, të dashurës së yllit portugez.

Së fundmi, ajo ka postuar në rrjetin e saj në “Instagram” disa fotografi të nxehta ku shfaqet me të brendshme.

Fotot kanë tërhequr vemendjen e fansave të cilët nuk i kanë kursyer "like-t" te fotot e bukuroshes.

Interesant është dhe fakti se Georgina numëron aktualisht në rrjetin social “Instagram” plot  9,8 milionë ndjekës.

Fotot e nxehta gjithashtu kanë ndikuar në numrin e rritjes së fansave duke e shndërruar modelen në një nga më të ndjekurat në rrjetet sociale.