JOQ Albania
Home

Aksident i rëndë/ Humb jetën një 40-vjeçar
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 21/03/2019 7:16

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Baz- Burrel. Mësohet se ky  aksident ka ndodhur në zonën e quajtur zona  e asfaltimit.

Sipas informacioneve të para si pasojë e këtë ka ndërruar jetë një 40-vjeçar.

E ditur bëhet se identiteti i tij është Besim Daçi.

Ende nuk bëhen të ditura rrethanat se si ka ndodhur ky aksident dhe se cili ishte shkaku, por mësohet se makina me të cilën udhëtonte Daçi ka dalë nga rruga dhe është përplasur. Po ashtu nuk është bërë e ditur edhe nëse ka të plagosur.

Foto ilustruese

Gjithashtu e ditur bëhet se policia ndodhet  në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për të zbuluar shkaqet e këtij aksidenti të rëndë.