JOQ Albania
Home

Të ndarë prej disa kohësh, habit me veprimin që bën për të ish-gruaja e Stines
Shkruar nga: A Naçi | Publikuar më: 21/03/2019 7:50

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Disa kohë më parë Stine i habiti fansat e tij, pasi e bëri të ditur publikisht se ishte ndarë nga partnerja e tij, Graciela.

Bashkë me të këngëtari ka edhe një vajzë. Lajmin për ndarjen, ai e dha me anë të një postimi në rrjetet sociale, ku i uronte gjithë të mirat në jetë dhe nënvizoi se ata ishin ndarë mirë.

Më pas Graciela në një intervistë tha se nuk e priste ndarjen dhe se ishte vendimi i Stines për t’i dhënë fund marrëdhënies së tyre.

Por ajo që i ka habitur edhe më tej të gjithë është një veprim i Gracielës. Ajo ka bërë një postim në Instastoryn e saj, ku ka publikuar këngën e re të Stines dhe i uron suksese.

Në këtë postim ajo shkruan:

Suksese të mëtejshme.’’

E si përfundim mund të thuhet se edhe pse janë ndarë, ata kanë mbetur miq të mirë.