JOQ Albania
Home

Tahiri “e djeg” në karaoke, dorë për dore me Eneda Tarifën ia merr këngës: E unë për ty moj…
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 06/04/2019 13:32

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Megjithëse është në një proces të hapur gjyqësor, kjo nuk e ka penguar ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri të argëtohet në jetën e natës në kryeqytet.

Ai është filmuar me mikrofon në duar duke ia marrë këngës në shoqërinë e këngëtares Eneda Tarifa.

Tahiri duket shumë i hareshëm nën tingujt e muzikës dhe kjo nuk është hera e parë që shihet në lokalet e natës që mesa duket i ka të preferuara dhe është një frekuentues i rregullt i tyre.

Pak ditë më parë ai u pa nën shoqërinë e disa ish-ministrave të tjerë të PS duke kënduar mbi skenë.