JOQ Albania
Home

Remzie Osmani marton të birin, këndon në dasmë: Djali i mirë nanën e ke të shtirë
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 06/04/2019 21:47

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Remzie Osmani marton sonte djalin e saj.

Djali i saj, Hamza dhe e fejuara e tij Gëzimja, kurorëzojnë sonte dashurinë e tyre me martesë.

Këngëtarja ka dhuruar një atmosferë mjaft të këndshme, teksa ka kënduar edhe vetë.

Ndër këngët që kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve ka qenë kënga "Djal i mirë nanën e ke të shtirë".

Video:

Publiée par Norik Uka Photographer sur Samedi 6 avril 2019