JOQ Albania
Home

Të martuar prej 6 vitesh, ky është momenti kur gruaja kap burrin me një tjetër në shtrat
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 07/04/2019 9:21

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Në mediat sociale është shpërndarë një video që thuhet se tregon momentin kur një grua kap burrin e saj me një tjetër në shtrat.

Në pamjet e publikuara duket një burrë gjysmë i zhveshur që qëndron në shtrat pranë një vajzë e veshur me një i kostum gjumi ngjyrë rozë.

Bashkë me ta, në dhomë ndodhet dhe ajo që besohet të jetë bashkëshortja e tij si dhe disa persona të tjerë.

I publikuar nga uebsajti kinez Sina, incidenti besohet të jetë filmuar në një hotel.

Sipas mediave vendase, çifti kishin 6 vite të martuar dhe gruaja dëgjohet në klip duke i thënë burrit ndër të tjera” unë të trajtoj shumë mirë dhe ti e di”.

Sa për personat e tjerë në dhomë, nuk dihet se cilët janë, por mendohet që mund të jenë njerëz të gruas me të cilët ajo ka bërë planin për ta kapur burrin në flagrancë.

Burimi: UNILAD| Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania