JOQ Albania
Home

“Kam qenë nuse e turpshme, nuk haja bukë”, Eli Fara flet për martesën
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 07/04/2019 17:35

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Këngëtarja e njohur Eli Fara ka qenë ditën e sotme e ftuar në emisionin "E Diell", ku ka rrëfyer copëza nga fëmijëria e saj.

Ajo ka folur edhe për martesën e saj, për të cilën tha se ishte në shkollë asokohe dhe e kujton fare mirë, për shkak se ka qenë një nuse e turpshme.

Ajo u shpreh:

Janë ca historira që nuk thuhen, por mbaj mend që isha shumë e turpshme dhe nuk haja bukë. Nëse nuk më jepnin të haja, rrija pa ngrënë”

Këngëtarja shtoi gjithashtu se i respektonte të gjitha rregullat, ndërsa shkaktoi të qeshura kur u pyet se kur filloi të hante bukë.

Ajo u përgjigj:

Kur u ndava”!