JOQ Albania
Home

“Ka mashtruar gjatë gjithë kësaj kohe, dukesha Meghan Markle nuk është shtatzënë”
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 07/04/2019 22:43

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Megan Markle ka rënë pre e disa teorive konspirative, të cilat pretendojnë se ajo nuk është shtatzënë, por është duke mashtruar.

Sipas këtyre teorive, dukesha e Sussex-it, të cilën e ndajnë vetëm disa javë nga data e lindjes, është në fakt duke mbajtur një bark artificial.

Një video, e cila ka arritur mbi 200.000 klikime, thuhet se “vërteton” se Meghan po e mashtron publikun dhe se ajo nuk është fare shtatzënë.

Një kanal në YouTube, i cili ka më shumë se 30,000 abonues poston pothuajse çdo ditë video me anë të të cilave sulmon Markle dhe mbretërorët e tjerë të Anglisë.

Teoria dhe mbështetësit e saj, që nuk janë të paktët, bazohen tek tendenca e dukeshës për të mos e ekspozuar shumë barkun e saj.

Burimi: Mail Online| Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania