JOQ Albania
Home

Ana Lika habit sërish: Kur jam me ato ha ç’a më del para, mikrofonat njëherë i kam shumë qejf
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 10/05/2019 11:42

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ana Lika padyshim që është një nga aktoret më të përfolura në botën e showbizz-it. Kjo për shkak të karakterit të saj të fortë dhe mënyrës së të folurit hapur e pa komplekse

E ftuar në emisionin radiofonik në “MCNRadio”, Ana ka “habitur” me përgjigjet që i ka kthyer moderatorit.

E pyetur se kur kishte qarë për herë të fundit, Lika bëri me dije se kishte ndodhur para disa ditësh pasi i ishte acaruar fytyra. Por ngacmimi i moderatorit vijoi më tej duke “aluduar” se mos kishte qenë me ato në momentet që qau. Përgjigja e saj la pa fjalë moderatorin:

Pjesë nga biseda mes tyre

Moderatori: Kur ke qarë për herë të fundit?

Ana: Kam qarë disa ditë më parë pasi më ishte irrituar fytyra.

Moderatori: Thashë mos ishe me ato se femrat kur janë me ato qajnë…

Ana: Jo kur jam me ato unë ha çdo gjë. Ha çfarë më del përpara. Mikrofonat njëherë i kam shumë qejf.