JOQ Albania

Sport

Plas pas ndeshjes, Bonuçi sherr me Higuain
16.01.2019, 21:18 | K Demiraj
Petr Cech i thotë lamtumirë futbollit!
15.01.2019, 14:13 | K Demiraj
Trukonin ndeshjet, arrestohen 11 sportistë
10.01.2019, 14:51 | K Demiraj
Higuain vetëm një hap larg Chelseat
09.01.2019, 10:00 | K Demiraj
Juventusi dhe Genoa shkëmbejnë lojtarët
09.01.2019, 09:45 | K Demiraj
Reali në krizë, gati Jose Mourinho
08.01.2019, 09:17 | K Demiraj
Tre muaj burg për Alban Hoxhën
07.01.2019, 22:51 | K Demiraj
Modriç te Interi, Ikardi te Real Madridi
07.01.2019, 09:03 | K Demiraj